اولاٌ : از بسکه متن های خوب در هزار تو خوانده ام انتظارم نسبت به کیفیت نوشتاری کمی بالاتر رفته و گمانم به عنوان یک خواننده ی پر و پا قرص حق ابراز نظر داشته باشم و اعتراض به آنچه کیفیت مطلوب من را ندارد .

ثانیاٌ : گمانم تحجر یعنی دفاع صرف با غلبه و حاکمیت حالاتی از دگماتیسم از یک موضوع حالا یا غلط یا درست ؛ هنجار یا نا هنجار . آنکسی که الکی بهبه و چهچه میکند و نوشته ای را از سر دین ( به کسر دال ) یا چاپلوسی یا خوش خدمتی یا هر چه اسمش را میشود گذاشت تائید میکند میتواند متحجر باشد . متحجر فقط آن آدمی نیست که یک متر ریش دارد و تسبیح میچرخاند عزیز ! من و تو هم به نسبت حماقتمان میتوانیم متحجر نام بگیریم دوست معترض من ! وقتی فضا سالم است که نقد صریح من و تائید شدید تو در کنار هم زیر یک نوشته ای ، یاد داشتی دیده شود . من بی احترامی نمیکنم فقط گهگاهی تائید نمیکنم .

/ 3 نظر / 3 بازدید
میرزا

خودت می دانی چقدر احترامت را دارم. ولی «مزخرف بود» در هیچ جای دنیا نقد نیست. حقیقتش از چند کامنتت یکه خوردم.

امین ف

ما (یعنی من) همگی متحجر و ان هستیم. این بود انشای من

نقطه الف

سلام محمدرضا دانش. ممنون از کامنت دوم. البته خواهش می‌کنم, شما هر کامنتی می‌خواهید بگذارید! بااین‌که این سخت گیریها به آدم احساس مسئولیت می‌دهد ولی شکلش هم انگار مهم است.چون ما هم تجربی و بی ‌ادعا داریم کار می‌کنیم و درنهایت سعی خودمان را کرده‌ایم.حالا یک بار هم شاید خوب نمی شود. بهرحال از کامنت‌هایی که اظهار نظر مستدل و نقد باشد و نه ردیه خالی بیشتر استقبال می کنیم . ادامه‌دار باشید. پی‌نوشت: حالا دیدم باشگاه ضدحال دارید و اصلا کارتان همین است. خب پس چاره‌ای نیست , ادامه بدهید!