بايد باشد يك عالمه مخازن عظيم نفت و گاز كه خوش خوشانك مان بشود به اينهمه ثروت  كه وزيري باشد كه بيايد و بگويد پر مصرفيم و گوينده اي راديويي باشد كه بگويد پر مصرفيم و بايد ما باشيم كه پر مصرف باشيم از اينها يك جا خجالت بكشيم و بايد باشد كسي كه زنگ بزند به برنامه راديويي كه بگويد ما روي نفت و گاز خوابيده ايم كه دوباره ما باشيم و مور مور مان بشود و كف و سوت بزنيم براي طرف كه بود و حرف دلمان را زد ؛ متوقعانه دور و ورمان را نگاه كنيم كه اصلا اگر قرار است ركورد اس ام اس بشكند چرا ما نشكنيم ؟ شيرين تر ميشود وقتي ركورد نوشابه خوري را از آن آفريقايي هاي ذغال اخته بگيريم .  يك جوري بار آمده ايم كه براي هر چيزي يك نقطه مخالف حق به جانب متصوريم كه هر بني بشري را قانع ميكند . حق داريم همه .. جهان سوم اينجاست .

/ 6 نظر / 3 بازدید
خواب

اين نيز بگذرد که خاک من مريض است که فلان آمد و بهمان رفت را من هنوز هستم با دشتهايت اما خورشيد زيبا يک بار ديگر تابيده از تو تا من راه همان است که خاک مريض است با نفت هايش با گازهايش با خوابهايش

خواب

يادم رفت: با گوزهايش حتّی

sun

gande aan milyardha dollar i ke dar amade ra ke mikhahad jam konad?

سارا

اين جايگاه تکون بخور نيست. اون وسطا که نميدونم کجاست و هی ميگن رو به پيشرفتيم گير کرديم.

آزاده

سه هفته از برگزاری مراسم ١٦ آذر می‌گذرد و بیش از چهل تن از دانشجویان آزادی‌خواه و برابری‌طلب دانشگاه‌های سراسرکشور همچنان در بازداشت بسر می‌برند. ---------- جهانیان برای حمایت از فرزندان این مملکت به پا خواسته اند. شما برای حمایت از دانشجویان بی گناه در بند چه کرده اید؟ برای کمک به ما تنها کافیست لینک ما را در وبلاگ خود قرار دهید!

nilram

تو اگر فقط یک آدرس ایمیل بذاری برای آدم بد نمی شه. کم لطفی نکن. گاهی می خوام چیزی بنویسم برات که کامنت نیست. مینویسم و بایگانی می کنم تو کامپیو و همونطور خاک می گیره.