سلول ها موجودات ريز و بامزه اي هستند كه روي هم ميشوند موجود بزرگ و مزخرف .

/ 9 نظر / 3 بازدید
میرزا

الحق با مزه هستند. یادت هست آن میتوکندری چه بامزه بود؟ از خودش بامزه تر اسمش بود.

۱۲۱

ياختگانيم در تعويض بالا بيا خارخانده

w0w ! تا سر حد سلول هم بد بین هستی !! نمی گم مزخرفات اين عالم کثيف زياد نيست ! ولی نه تا اين حد .!!

nergal

هميشه مجموع کوچکتر ها يک بزرگتر همانجور را نتيجه نمی دهد. مثل حروف معصوم در دهن... يا فونت های قشنگ و ناز در ... يا مثل ... در ؟

سيد عليرضا شمس نيا

سلام خدمتی جدید از وبلاگ شـمـسـه معرفي و دانلود فيلم این بار فیلم بدون رزرو No Reservations در وبلاگ شـمـسـه منتظر پیامتان هستم .

sherry

اين نوشته عالی بود

۱۲۱

از عصر چهارشنبه از خانه خارج نشده ايم، به عبارتي پشت اين رايانه نشسته ايم و هي مي چرخيم تا بعد، و اين بعد هيچ وقت نمي آيد اما! شارژ اينترنت كه تلفني شده و سیگار هم به وفور در فريزر موجود مي باشد. مي ماند چاي و قهوه و شربت ويمتو و فوستر كلاركس كه در دنياي فمنيستي ما به طرفه العيني ........

۱۲۱

قهوه خانه سنتي همچنان برقرار بود و خمره عشق هم برايش هيچ فرقي نكرده بود كه با ما بدود يا تنها تا هيچستان، چه پرتوقع هستيم ما! خاتون يونجه فهم از 26 اكتبر تشريف برده اند روي ماه خدايان را بوسه كنند به چشم معشوقه‌گي كه هنوز برنگشته اند تا الان كه ما مي نويسيم، اندكي نگران خاطر شده ايم انگار! اسماعيل اتاق 14 هم زير تيغ ابراهيم منتظر ارسال چهارپايي از جانب خداوند بود كه خود را برهاند با آمال 13 خطي كه ما را اميدوار كرد كه حالا حالا ها اوضاع مساعد است انشاالله. پسر آبستن نصيحت كرده بود و دختر عاقل نو نكرده بود محتويات جيب كتش را. يكي از رفقا هم كركره مغازه را كشيده بود پايين كه واي قيصر امين پور رفت و تمام حشرات سياه پوشيده بودند گمان كنم! ما همچنان مي چرخيديم و مي نوشيديم و مي خورديم و دود مي كرديم و پست هاي جديد هوا مي كرديم و نظرهاي جديد مي چسبانيديم و در جنگها شركت مي كرديم و صلح مي داديم و گيج مي نموديم البت! هرچند جاگوار و دوستانش هی تیک غیبت میخوردند هر روز. پيراهن راه راه و شلوار جين خاكستري را توي لباسشويي بندازيد لطفا، فردا اول هفته است در ايران، من عاشق ارباب رجوع سمج هستم.