*

عجب شوژه جالبی است این حریم شخصی . انعطاف پذیری خاصی نسبت به شرایط دارد ؛ یک وقتی میروی توالت و همانجا حریمت میشود و آنچنان قفل درش را سه دور می چرخانی که احدی نتواند واردش شود . اگر هم قفل نداشته باشد دستت را آنچنان پشتش میگیری که از قفل چفت تر میشود . هرچند در حالت عادی پول هم بدهند حاضر نیستی بروی و جلوی یکی از همین توالت عمومی ها بایستی از آن مراقبت کنی ، این از آنهاست که به هیچ وجه کسی ازش نمیگذرد . اما میشود جایی هم از این حریم با رضایت گذشت مثل همان دو مسافر تاکسی که اگر از قیافه هم خوششان بیاید شاید یکی جمع و جور تر یا بلکه هم گشاد تر بنشیند شاید اسباب تعلق خاطر پیش بیاید . بعضی وقتها هم غافل شوی حریم شخصی ات بلکه سی دی شد و از ناصر خسرو شاید پشت شهرداری و حتما تجریش سر در آورد .


/ 7 نظر / 3 بازدید
سارا

اسباب ريا فراهم شد!!!!!!!!!!!!!!!!

علیــرضا

واقعا توالت هم از آن شوژه هاست (البته مردونش) ما که تو تجريش نديديم! خبرش رو هم از ميدون انقلاب شنيديم انقدر محل ما رو خراب نکنيد!

فروشگاه تک زنگ

دوست خوب نادیده ام... سلام فروشگاه تک زنگ آغاز به کار کرد. این فروشگاه متعلق به خود شماست. همکاران ما در حال اضافه کردن محصولات جدید به فروشگاه هستند. اگر محصول خاصی مدنظر شماست به ما اطلاع دهید. فروش فوق العاده ما را از دست ندهید. در ضمن برای تبادل لینک رایگان(به مدت محدود) نیز کافی است تا کدهای موجود در صفحه لینکدونی فروشگاه را در قالب وبلاگ خود copy و paste کرده، سپس از قسمت تماس با ما به ما اطلاع دهید تا همکاران ما لینک شما را بیفزایند. *تا این لحظه بیش از هشتاد وبلاگ به ما پیوسته اند.* (راستی! همزمان با نیمه شعبان تا 15 شهریور یک سورپرایز فوق العاده برای وبلاگ هایی که تبادل لینک کنند، داریم...) آدرس فروشگاه: دبلیو دبلیو دبلیو دات تک زنگ دات آی آر

پويا کوشنده - گروه شبکه پرشين بلاگ

سلام دوست عزيز ممنون که به وبلاگ بنده سر زديد و عذر خواهی به خاطر دير جواب دادن چرا که در مسافرت دسترسی به اينترنت نداشتم. در ضمن می دونم که دير شده ولی عيدتون مبارک.