یک برنامه ای را اینروزها شبکه چهار تلویزیون درون مرزی بصورت زنده روی آنتن میفرستد که محشر است آقا ! اسم برنامه سیاست ایرانی است و از آنجایی که من متوجه اش شده ام بند کرده اند به داستان نفت و تاریخچه چگونگی و چرایی ملی شدن این صنعت . توی این دو شبی که تماشا کرده ام پسر بزرگ آیت الله کاشانی پای ثابت میز مذاکره است که شباهت زیادی هم به پدر اش دارد . آنطرف میز کنار بقیه مدعوین دیشب صادق زیبا کلام را آورده بودند که شب قبل از این از پشت تلفن غوغایی براه انداخته بود  و با خودم میگفتم اگر دعوت اش کنند با مشت میزند پای چشم عباس سلیمی نمین. جنجالی است آقا و خلاصه حیف بنظر میرسد که حالا که حقایق این قصه مهم تاریخی با طرف های بیطرف و البته صاحب اطلاعات مرور میشود فرصت را از دست بدهید و اینکه چه بلایی بر سر مصدق آمد که نهایتاٌ چه شد ملتی که صبح درود بر مصدق میگفتند عصر فریاد زدند مرگ بر مصدق . 

/ 2 نظر / 3 بازدید
مهدی

احتمالا شما از مرورگر فایرفاکس استفاده می کنید. وبلاگ شما روی فایرفاکس مشکلی نداره ولی روی اینترنت اکسپلورر نوشته ها نامفهوم ان. گفتم تذکر بدم چرا که خیلی از خواننده ها ممکنه که توی دفعه اول وبلاگ رو ببندن

منصوره

وبلاگ قشنگی دارید تبریک میگم خوبه تلویزیون نگاه میکنید برادر من که مدتیه تلویزیون رو گذاشتم کنار سریال هاشو نگاه نمیکنم چه برسه به بحثهای سیاسیش بی خیال تلویزیون ایران که همش غصه و درده یک زمانی جنایتهای وحشتناکه ریگی و حالا صورتهای سوخته ی چهارشنبه سوری نگاه نکنم بهتره! تلویزیون افراط گرای ایران!