اصلا شده که این تابلو های فلش شکل آهن قراضه آبی که از طاق اتوبان آویز شده اند یک بار به آنجا که راهنمایی میکنند رفته باشند .!

/ 7 نظر / 3 بازدید
کادو اس ام اس

سلام وبلاگتون زیباست امروزه یکی از بهترین راه ها برای پربیننده شدن سایت یا وبلاگ استفاده از لینک باکس ها میباشد . لینک باکس به معنی جعبه لینک که در صد ها و حتی هزاران سایت قرار دارد میتواند با قرار دادن لینک شما در خود بیننده شما را بسیار افزایش دهد. کادو اس ام اس نیز دارای یکی از این نوع لینک باکس های پر بیننده که در چند ده سایت و وبلاگ قرار دارد این افتخار را دارد که لینک شما را در خود جای دهد. شما ابتدا باید کد پایین لینک باکس را در قالب وبلاگ خود کپی کرده و چنانچه لینک باکس در وبلاگ شما نیز به نمایش درآمد با استفاده از دکمه ارسال لینک . لینک تبلیغاتی خود را در لینک باکس قرار دهید.. و در کـــــوتـــاه مـــدت پربیننده ترین ها شوید آدرس: Www.K2sms.Pib.ir امیدوارم استفاده کنید .... راستی وبلاگتون رو میتونید در Www.K2-khanevadeh.Persianblog.ir ثبت کنی مخصوص پرشین بلاگی هاست به صورت رایگان

ژسيلن

اگر گمان کنیم کسی که راه ما را روشن میکند خود در روشنایی ایستاده خطا کردیم! بعضی ها چیزی را می بخشند که خود از آن نصیبی ندارند!

روح الله

راست میگیا قالب وبلاگت خیلی زیباست موفق باشی

نوشين

اره خب شايد.......فرض محال که محال نيست....ميشه فرض کرد که رفتن...... راستی هنوز خوابت نبرده؟؟؟؟