این قبول که صدا و سیما ی این مملکت خط و ربط اش بیطرف نیست ؛ ولی این هم ساده لوحانه است که بر این باور باشیم که بی بی سی دلش به حال من و تو سوخته . به عنوان قسمتی از تاریخ این صده ی اخیر که بعد ها مورد قضاوت آدمهایی به سن و سال کنونی ما میرسد اجازه ندهیم که نگاه عاقل اندر سفیه یی به صفحات ما داشته باشند و زیر لب بگویند ؛ " احمقها "

/ 6 نظر / 3 بازدید
مترسک

قسم می خورم که اشتباه به باورت کاشته اند، که من دوزخم. هنوز دست ها و لب ها و گونه هایم بوی خوشِ خرد سالگی را خراب نکرده اند جیب های پیراهنم پر از ترانه و تبسم است . هنوز داغِ آن پروانه که پرپر شد به سینه سبز دارم . قسم می خورم آن دو ماهی هفت سین کودکیم را سوگوارم گناهم به گمانم همین هاست . باور نمی کنی ؟ دوزخِ تو ارزانی من !

کافه نورد

این در صورتی ست که دید بی طرف داشته باشیم، جو گیر نشده باشیم، غرق در پز روشنفکری نباشیم و ... irib , voa , bbc , بقیه همه یکی اند و هیچ فرقی با هم ندارند...

افشین احمدپور

برادر گرامی. این واژه در اصل یک واژه ی فارسی است که از سد گرفته شده و قدما به خاطر اینکه با سد به معنای مانع و بند اشتباه نشود از صد استفاده کردند اما در مورد خود سده بهتره از همون شکل اصلی استفاده کرد چون با چیز دیگری اشتباه نمی شه.البته این از جنبه ی ادبی بود چون احساس کردم شما به این موضوع حساس هستید و گرنه اگر امتحان دیکته بدهید به هر دو شکل نمره می دهند.یا علی.