بعضی وقتها نمیدانی کجای کاری ، بعضی وقتها وسط شلوغی های روزمره نمیدانی به کجا مربوطی و به کجا نا مربوط ! اصلاٌ کسی میداند ماه و خورشید و فلک برای چه در کارند ؟

/ 6 نظر / 3 بازدید
شیخ الشیوخ

گمونم بیشتر در کار دادن ترتیب امت باشند :!: راستی هیچ میدونی ما به گرمابه کوچ کردیم ؟؟ نه نمیدونی

شاید در اثر همین توازی ست که من هر روز سه بار به قصد قربت به اینجا سر می زنم و چند و چون روزگارت را با نوشته هایت دنبال می کنم و تو می روی و به آدرس قدیمی وبلاگ کامنت می گذاری و من می مانم که حالت خوب است. خوب خوب. خطوط موازی، خطوط مورب، خطوط متقاطع. خط خطی نیستی برایم محمد رضا. من از عطر اینجا از نوشته های پیشکشی ات به فال نوشیدنی گوارا، مست می شوم. و همین برایم دنیایی است.

نجات

گاه هم می مانی اصلا بودنت معنی دارد ؟

سلینا

در راستای یافتن جوابی برای این سوال تمام کتاب های بدرد بخوری که او فلسفه می شه پیدا کرد رو خوندم اما چه حاصل که از این فیلسوف ها چیزی در نیامد.در کل به این نتیجه رسیدم.ما حیواناتی هستیم با مغزی تکامل یافته تر وباید قبول کنیم که مانند حیوانات دیگر روزی وارد چرخه حیات کره زمین می شویم.انسان با مغز خود خیلی چیزها را ساخته.اولین آن خداست.حتی در قبیله های بدوی نیز که هنوز وارد جرگه تمدن کنونی نشده اند نیز تفکر خواگرایی دیده شده. دومین چیزی که انسان با مغزش ساخته جاودانگی است.واین محال است.در کل بودن ما هدفی است برای بقای کره زمین ما هستیم تا به چیزی دیگر هستی ببخشیم وروزی سرنوشتی همانند دایناسورها در انتظارمان است.

سلینا

در راستای یافتن جوابی برای این سوال تمام کتاب های بدرد بخوری که او فلسفه می شه پیدا کرد رو خوندم اما چه حاصل که از این فیلسوف ها چیزی در نیامد.در کل به این نتیجه رسیدم.ما حیواناتی هستیم با مغزی تکامل یافته تر وباید قبول کنیم که مانند حیوانات دیگر روزی وارد چرخه حیات کره زمین می شویم.انسان با مغز خود خیلی چیزها را ساخته.اولین آن خداست.حتی در قبیله های بدوی نیز که هنوز وارد جرگه تمدن کنونی نشده اند نیز تفکر خداگرایی دیده شده. دومین چیزی که انسان با مغزش ساخته جاودانگی است.واین محال است.در کل بودن ما هدفی است برای بقای کره زمین ما هستیم تا به چیزی دیگر هستی ببخشیم وروزی سرنوشتی همانند دایناسورها در انتظارمان است.