خیلی زور بزنیم . در و دیوار و کوه و بیابان را هم داخل آدم حساب کنیم میشویم چهل و چند نفر - فقط خودم میدانم اینجا دارم چه کار میکنم . دور تا دورمان تماماٌ کوه است و دره و بعدش دوباره کوه . دوستم هشدار داده بود که آنجا غیر از کوه و دره و چند تا آدم و احیاناٌ وانت و ماشین آلات سنگین چیزی با چشم غیر مسلح نمیشود دید - اما صبح یک گله ی سیزده تایی آهو دیدم که از بالای کوه آمدند پائین و یکراست رفتند توی دره و طرفهای عصر هم دوباره کوه روبرویی را آمدند بالا ! تازه خیلی زبل باشی دم دمای صبح یک عقاب هم هست که روی همان کوه روبرویی پرواز میکند و به محض اینکه آفتاب میزند میرود تا نزدیک غروب خبری ازش نمیشود . یک قبیله سرخپوست آنطرف کوهها کم داریم که عصرها با دود سفید به هم علامت بدهیم . خلاصه که اینجا مشکلات خاص خودش را دارد اما آرامش اش به شدت کیفور کننده است . فعلاٌ شرایط ارتباطی زیاد راضی کننده نیست ، خطوط تلفن اش هم مودم نمیدانست یعنی چه که الحمدلله این یکی حل شد - اگر زیادی چانه ام گرم شده به این خاطر است که چند وقتی است نخوانده ام آنهایی را که دوستشان دارم و ننوشتم . همین . زیاده عرضی نیست .

/ 6 نظر / 3 بازدید
سان

من اگه جای شما بودم بین اون همه کوه و دور از این همه آدم کلی از این موقعیت ناب استفاده میکردم!

لارسپیوا

هی رفیق برای خودت قیامت می کنی گرد و خاک می کنی لای خطوط دود سیگار لاو می ترکونی و اسم های مختلف می گذاری و عین خیالت نیست که این نام ما هی بیخود لای نام شما تاب می خورد جعد به هم می بافد شاه توت می خورد و از خود بدر می شود خیالت نیست و شاید گوشت نیست که آرام که می آیم و در ِ گوشَت می گویم دوس دارم هیچ فکر نمی کنی شاید برای چراغ موشیهای انتهای بن بست سوء تفاهم شود و حتی برای چراغهای لاک پشتی هم و در مواقع ضروری برای خارپشت ها هم که چراغ ندارند و می روند روی کوههایی که دلشان برای آدمهای با چشمان مسلح و دستان مسلح و کمرهای تا دندان پرفشنگ تنگ می شود ما هم دلمان هی برای شما تنگ می شود خب!

هی محمدرضا

گیرم که ما سرمان شلوغ و دلمان قرق گشته و چشمانمان بی قرار و در هیچ بلاگی کامنت نمی گذاریم از زور پروژه و نزدیکی هفته ی دولت باید چنین به باد فراموشی بسپاری رفیق همنام را(آیکون گدایی محبت)

مهدی اردکانی

سلام! وبلاگت عالیه حرف نداره. شما تو لینکستان من هستی البته با اجازه. موفق باشی

مهدی اردکانی

سلام! البته خیلی با احترام ما نظر خوصوصی می دیم. این چرت تو پرتا همش واقعیت دارن پشیمون شدم از نظری که داده بودم. مرسی که سر زدی شما تو لینکستان من با زم جاری

پریدخت

تو فقط با من آرامش داری حرف خودت