طراحی وبسایت یکزمانی بهترین تفریح پشت میزی ام به شمار میرفت . انقدر که بعضی وقتها به زور خواب از پای بساط اش بلند میشدم . معمولا با کلاس بسکتبال تداخل داشت و آخرش هم بسکتبال را به خاطر علاقه به کامپیوتر نصفه کاره ول کردم . اصلاٌ با همه برنامه های ریخته شده و نشده تداخل داشت  . سوم راهنمایی بودم گمانم که فکر ساختن یک سایت همه کاره زده بود به کله ام که با حساب و کتاب خودم آنموقع باید طی یک برنامه ی کوتاه مدت یاهو را قورت بدهد . طرح را از در ودیوار میز تحریر تا روی پی سی شخصی ام هم پیاده کردم و هر کسی از فامیل و آشنا وحتی غریبه که می آمد اول یاهو را باز میکردم و میگفتم این اجنبی ها آمده اند یک سایتی طراحی کرده اند که همه غلطی می فرماید خرید میفرماید ، نامه میبرد و می آورد ، فیلم پخش می فرماید و النهایه اینها بنا کرده اند بر تسلط بر دنیا و میخواهند تنها سوپر مارکت دهکده جهانی باشند . از لای همین نطق های در پیتی یک اسپانسر برای ایده ام از میان دوستان ابوی پیدا شد . گفت روند کارت را دنبال میکنم اما بعداٌ فهمیدم از ینگه دنیا آمده بوده و حالا رفته و هنوز هم برنگشته . به یکی دو نفری هم برای استخدام قول مردانه داده بودم که دستشان را بگیرم . راستی! کسی میداند آخرین لینک که به یکی از پرت ترین نقطه های جناب یاهو داده شده از کجای دنیا بوده  ؟ 

/ 6 نظر / 3 بازدید
سان

خوب خوبه که حداقل ایده اش رو داشتی شما! در مورد اون کامنتی که برای رد دانهیل گذاشته بودی باید عرض کنم که من یه وبلاگ مخفی دارم که توش روزانه هام رو مینویسم بعد هی پاک اش میکنم یکی دیگه درست میکنم که کسی پیداش نکنه حرف سر اون بود وگرنه سان جون دات کام رو که عمرا تعطیل اش کنم :دی!

خانم دانهیل قرمز

برادر !جانم به قربانتون ... لطف بفرمایید هی ناربانو را یاد ما نندارید مثل سگ دلتنگ میشویم ... دیلیتش کردم . . تانزانیا ؟؟!

سارا

جواب سوال را می یابیم...[نیشخند]