الكي دارم وقت را تلف ميكنم . حوصله ام سر رفته ، باغ آلبالوي چخوف بيشتر دلم ميخواهد تا قانون مدني . دوست دارم يكي باشد بيايد برويم كشف خودم را نشانش بدهم . جايي وسط مسير هميشگي ام بين راه توي بغل يك كوه درست وحسابي يك تكه ابر هست كه خيلي دلگير و گوشه گير است نميدانم به كوه گير كرده و نميتواند از آن رد شود يا اينكه تعمداٌ قايم شده كه جلوي چشم ابرهاي بزرگ و چاق و زبان نفهم شكم سير نباشد كه بيشتر شبيه دود سفيد  كارخانه ها هستند تا ابر ملوس و افسانه اي . بساط باران اش جفت وجور است و خلاصه يك هفته اي است كه شبي پانزده دقيقه مهمان اش ميشوم يواشكي و زود ميروم كه ماشين هاي گذري بو نبرند و خلوتش خراب شود . گمانم عاشق باشد پدر سوخته !

/ 6 نظر / 3 بازدید
سارا

ای وای. امان از دل پر درد............... نديده دوسش د

نجات (ماندا)

قبول نيست ... اصلا هم قبول نيست ... تو ابر من را کشف کرده ای ...

nergal

شرمنده‌ام مي‌كني محمد رضا جان اگر دلي هست، گرمي از شماست، اگر كلامي، آئينگي شما، بي تعارف من فقط دلال حرفم، مزدم تبختر و بگير هيچ. مجله هم در معرضم مي‌كند، وظيفه من اطاعت است از سروران، باقي ياهو، تا چه افتد بر من خيره سر، القصه مريديم استاد. مخلص شما من

مسافر

چه قشنگ.البته زنبوره رو گفتم!!!!

nilram

قانون مدنی خسته ام نکرده، کشفی هم ندارم، اما درست وسط آسمان نه چندان آبی پیش رویم، ابری است تنها، قلنبه و سر گردان و شاید شرمگین، یک تکه است و میداند که نیست می شود و باران نمی شود، آرزو می کنم باد بوزد و شرمندگی سپیدش را نبینم.