شاید کافی شاپ خیلی رفته بودم توی تهران اما هیچوقت راضی نمیشدم و آن احساسی که توی کتابها و فیلم های مفهومی از کافه و قهوه خوردن به آدم بار میشود تجربه نکرده بودم .
اما  که کافه ای را پیدا کردم که محیط جالبی دارد و قهوه را اگر روی رسوم سرو نکنند لا اقل جزء معدود کافه هایی باشد که بداند مثلاٌ کافه لاته با قهوه ترک فرقش چیست و اینکه ملزم ات میکند به رعایت آن که مثلا فلان قهوه را که سفارش بدهی حق استفاده از شکر را نداری چرا که باید تلخ خورده شود ؛ حتی یک لیوان آب سرد هم میگذارد کنار دستت که اگر زهرماری به جانت نشست بروی بالا . دکور اروپایی شرقی و جای کم برای نشستن نهایتاٌ هفت هشت نفر و سر نبش خیایان بودنش واینکه ترافیک و مردم را میبینی حس واقعی تری به حس من میدهد بقیه را نمیدانم  ؛ یک چراغ موشی هایی هم مثل فانوسک دارند که عصرها از بیرون آویزان میکنند که از تو دیدنشان لذت خاصی دارد . در مورد تیپ و شخصیت آرمان و دو همکار خانوم اش در کافه چیزی نمیگویم که حظ اش منفرداٌ باید برده شود .
تقاطع بهار شمالی و بهار شیراز پشت عینک بهار . بالای سر درش هم نوشته کا فه ما
/ 7 نظر / 3 بازدید
داری

جالب بود مر30 یه سری هم به سایت من بزن اکانت قانونی Rapidshare گیرت میاد

سارا

حظ اش برده شد با دوستان...

nergal

عذر تقصير محمدرضا جان. نقل اين حرفها نيست برادر، ذهنم دارد پوست مي‌اندازد. كماكان در ركابيم قربان. زندگي: يكي بالا، يكي پايين. بيشتر چيزهايي را كه مي‌نويسم و اصطلاحا خوب هم درمي‌آيد را آپ نمي‌كنم. بعضا نوشته شده نشده پاك هم مي‌كنم زود. البته مرض جديدي نيست، دوره‌اش عود كرده باز. به وب هم كه سر نمي‌زنم و بيشتر نمي‌رسم كه سر بزنم. دنگ و فنگ ذهن و زندگي. آشوب غريبي مي‌شود عزيز. از كودكي بوده با من، الآن هم هست، قويتر و سركش‌تر. القصه مخلصم و هستم، قربانت من.

بنفشه

همه حس ات اين نبود. نخواستي بگي يا... به هرحال خوبه كه هست هنوز....